poniedziałek, 12 stycznia 2009

Spędziłam trochę czasu na porodówce i zupełnie odechciało mi się mieć kiedykolwiek dzieci. Fascynujące rozmowy o kupkach, długich porodach, komplikacjach neurologicznych itd. To dla mnie za dużo. I po co się tak męczyć? Odpowiedź przedłużenie gatunku mnie nie interesuje.

Myszy nadal się nie pozbyłam. Wpierniczają trutkę ja kaszkę manną. Co z nimi robić? Chyba faktycznie poustawiam łapki i wszystkie wymorduje. Chyba obudził się we mnie instynkt chorego psychicznie zabójcy, albo geniusza zła (za dużo kreskówek).Jak na razie muszę przygotować na jutro argumenty za zapłodnieniem In vitro. Zostałam wciągnięta w debatę w brew mojej woli. Po prostu mój wspaniały katecheta podszedł do mnie i zapytał „Jesteś za czy przeciw?”. Koniec rozmowy. Czemu ja nie mogę siedzieć na tych lekcjach cicho? Nie pamiętałby nawet mojego imienia i po kłopocie. Właściwie to mogłam się trochę popytać w szpitalu, ale byłam zajęta poskramianiem nudności.

1 komentarz:

  1. Co do ciąż, dzieci, ubranek, weluru i kołysek, to dostaję od tego wzdęcia.Na szczęście nie jestem jedną z tych osób które po zobaczeniu dziecka udają pawiana i skaczą obok niego i robią głupie miny niszcząc przy tym dziecku psychikę.Ostatnią rzeczą jaką bym chciał, to znaleźć się na porodówce, wśród spoconych mamusiek i zestresowanych ojców.I gdzie tu ten cud i piękno narodzin?

    OdpowiedzUsuń